Anodic

Anodic to firma świadcząca precyzyjną obróbkę powierzchniową aluminium i jego stopów. Wykazujemy dużą ostrożność oraz precyzję podczas operacji anodowania, szkiełkowania, polerowani jak i barwienia. Zaletą firmy jest nie tylko zapewnienie dużej ostrożności i precyzji, ale także krótkie terminy realizacji zamówienia, maksymalnie do 72 godzin od momentu dostarczenia próbek do firmy. Wykonujemy usługi dla osób prywatnych oraz małych i średnich firm bez względu na ilość elementów (już od 1 sztuki).

Misja i cele

Misja: Lider w dziedzinie obróbki powierzchniowej elementów aluminiowych małej oraz średniej wielkości wykazując dużą ostrożność i precyzje.

Cele:

  • Wysoka jakość usługi – osiągnięcie najwyższej jakości wykonywanej obróbki powierzchniowej
  • Duża precyzja - świadczenie usług obróbki powierzchniowej w sposób precyzyjny i dokładny
  • Odpowiedzialność za wyroby klienta - duża ostrożność w obchodzeniu się z Państwa elementami
  • Szybki czas usługi - maksymalne skrócenie czasu wykonania usługi oraz przestrzeganie umówionego terminu
  • Nastawienie na klienta – w pełni zaspokojenie oczekiwań i potrzeb naszych klientów
  • Ciągły rozwój - stałe poszerzanie oferty firmy Anodic
  • Otwartość na współpracę - Łatwa i przyjemna współpraca z nastawieniem na wspólne zyski

Jakość

Zapewniamy, że jakość wykonanej obróki powierzchniowej jest najlepsza i spełni Państwa oczekiwania.

W oparciu o nasze doświadczenie oraz wymagania naszych klientów wykonujemy anodowanie elementów mających zastosowanie w:

  • optyce (kamer, aparatów, teleskopów) gdzie wymagany jest intensywny kolor czarny.
  • przemyśle rowerowym i motoryzacyjnym (klamki hamulców w rowerach i motorach, nakrętki aluminiowe, elementy silnika, itd.) na dowolne kolory.
  • przemyśle pneumatycznym i automatycznym- gdzie wymagana jest precyzyjna grubość powłoki.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy. Kontrastowe i oryginalne kolory gotowych elementów zwrócą uwagę i zainteresowanie docelowych odbiorców co zwiększy Państwa zyski. Zawierając stałą współpracę z firmą Anodic mogą Państwo liczyć na rabaty oraz inne dodatkowe profity z tego tytułu. Anodic jest firmą otwartą na nowe wyzwania i ciekawe pomysły naszych klientów oraz do zaangażowania się w innowacyjne projekty.

Doradztwo

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dysponujemy profesjonalnym doradztwem w zakresie anodowania oraz obróbki powierzchniowej aluminium i jego stopów. Mogą Państwo liczyć na pomoc w doborze stopu aluminium do konkretnego zastosowania oraz podatności na utlenianie anodowe. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub umówienie się na spotkanie z naszym technologiem.

Facebookbiuro@anodic.plul. Ehrenberga 36a • 31-309 Kraków+48 692 059 555